pl
CLEAN

Żel do mycia 3w1 do twarzy ciała i włosów

Doskonały dla osób chodzących na basen i uprawiających sporty. Neturalizuje nieprzyjemne zapachy (m.in. chloru). Niweluje wysuszające działanie soli i twardej wody.

 

180 ml

100 ml = 16,39 zł

Działanie
Doskonały dla osób chodzących na basen i uprawiających sporty
Żel łączy w sobie trzy funkcje: skutecznie myje i pielęgnuje twarz, ciało i włosy. Dzięki temu jest doskonałym produktem dla osób aktywnych sportowo, szczególnie regularnie uprawiających sporty wodne.
Intensywnie nawilża oraz odżywia skórę i włosy
Zawiera kompleks ekstraktów z nagietka, aloesu, opuncji, miodu, gruszki i marakui, dzięki czemu intensywnie nawilża i odżywia skórę twarzy i ciała. Dodatkowo Prowitamina B5 nawilża, regeneruje i wzmacnia włosy, zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się, dzięki czemu włosy pozostają puszyste, miękkie i lśniące, a dodatkowo łatwo się rozczesują.
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Dzięki zawartości naturalnego neutralizatora zapachów ekstraktu z drożdży (Saccharomyces ferment), żel eliminuje nieprzyjemny zapach chloru, a także potu, dymu papierosowego czy czosnku.
Niweluje wysuszające działanie soli i twardej wody
Żel neutralizuje wysuszające skórę działanie soli i twardej wody, szczególnie w przypadku osób uprawiających sporty wodne, i sprawia, że skóra staje się miękka i gładka w dotyku.
Efekty potwierdzone badaniami
badanych osób potwierdziło, że żel skutecznie usuwa ze skóry i włosów zapach chloru.
badanych osób oceniło, że żel intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę i włosy.
badanych osób przyznało, że żel neutralizuje wysuszające działanie soli i twardej wody.
Wielofunkcyjność żelu stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które narażone są na negatywne działanie chlorowanej lub twardej wody, zarówno basenowej, jak i domowej.
Czy wiesz że…
chlorowana oraz twarda woda działają negatywnie nie tylko na skórę, ale także na włosy?
Ekstrakt z drożdży (Saccharomyces ferment), jest naturalną substancją otrzymaną w procesie fermentacji drożdżowej, produkowaną z cukru pochodzącego z trzciny cukrowej uprawianej na odnawialnych i zrównoważonych plantacjach. Substancja ta jest mieszanką ściśle wyselekcjonowanych enzymów, które przyspieszają przekształcenie lotnych substancji o przykrym zapachu w ich nielotne bezwonne formy.
Pokochasz go za to, że
  • ma delikatny, przyjemny zapach
  • bardzo dobrze się pieni
  • łatwo się spłukuje
  • nie przesusza skóry
  • nie przetłuszcza włosów
  • nie powoduje elektryzowania się włosów
  • jest doskonały także dla skóry wrażliwej

 

Kup w drogerii

Żel do mycia 3w1 do twarzy ciała i włosów

Doskonały dla osób chodzących na basen i uprawiających sporty. Neturalizuje nieprzyjemne zapachy (m.in. chloru). Niweluje wysuszające działanie soli i twardej wody.

Oczyszczanie

29,50

Wskazania:

Przeznaczony do codziennego mycia skóry twarzy, ciała i włosów, szczególnie dla osób uprawiających sporty wodne. Polecany również do skóry wrażliwej.

Sposób użycia:

Nanieść i dokładnie rozprowadzić produkt na zwilżone ciało i włosy. Wmasować w skórę głowy do uzyskania piany. Dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Unikać kontaktu z oczami.

Skuteczność produktu potwierdzona badaniami aplikacyjnymi, maj-lipiec 2016.

Zamów ON-LINE

Zamów produkt u jednego z naszych Partnerów

Dr. Max Gemini E-Melissa Hebe