pl
Przekroczyłaś już 65 lat i zastanawiasz się, jak teraz powinna wyglądać pielęgnacja Twojej skóry? Faktycznie, jej wymagania i potrzeby są znacznie większe, co nie oznacza, że niemożliwe do spełnienia.
Pewnie nie raz zastanawiałaś się, z czego wynikają różne kombinacje składników aktywnych w kosmetykach. Otóż wynika to z faktu, że niektóre substancje lepiej działają w duecie niż solo. Takim przykładem jest niezwykle atrakcyjne połączenie kwasu hialuronowego i oleju arganowego.
Nieustanny stres, pośpiech, narażenie na czynniki zewnętrzne, chroniczne zmęczenie i niedospanie, wszystko to negatywnie wpływa na stan Twojej skóry, która jak cały Twój organizm funkcjonuje według zegara biologicznego. Jeśli próbujesz go na siłę przestawiać, skóra może się buntować.
Może będziesz zaskoczona, ale to, że codziennie usuwasz makijaż i myjesz twarz nie oznacza, że Twoja skóra jest w stu procentach wolna od zanieczyszczeń… Jak to możliwe? Niestety, ale spora część zanieczyszczeń odkłada się w trudno dostępnych miejscach.
W życiu każdej z nas przychodzi taki moment, kiedy próbujemy zatrzymać uciekający czas i powstrzymać jego następstwa. Świadome tego, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry, sięgamy po różne kosmetyki o działaniu odmładzającym. I słusznie. Tylko czy to wystarczy?
Kawior to jeden z najdroższych i najbardziej luksusowych składników stosowanych w kosmetykach. Unikatowy skład chemiczny sprawia, że jest on nazywany eliksirem młodości.
Nawilżenie i odżywienie, ampułka przeciwzmarszczkowa, okład na cienie i opuchlizny, delikatny masaż – pielęgnacja skóry wokół oczu może wydawać się problematyczna i czasochłonna.
Jeśli towarzyszy Ci uczucie napięcia i „ciągnięcia” na twarzy, masz tendencję do pojawiania się suchych plam, a cera ma ziemisty odcień, to znak, że Twoja skóra jest odwodniona.
Balsam intensywnie odżywiający
Intensywnie odżywia i odbudowuje. Przywraca skórze komfort i równowagę.
Mogłoby się wydawać, że niedoskonałości to zmora osób do 20 roku życia. Niestety coraz częściej problemy z cerą mają również osoby starsze.
Aby zachować młody, zdrowy, piękny wygląd skóry jak najdłużej, trzeba dbać o nią codziennie. Czy w swoich codziennych zabiegach pielęgnacyjnych pamiętasz o nawilżaniu?
Próbujesz pozbyć się przebarwień na skórze? W takim razie znalazłaś coś dla siebie. Kwas szikimowy
Kiedy dzień jest długi, a noc zbyt krótka najczęściej masz to wymalowane na twarzy – pojawiają się cienie i tzw. worki pod oczami. Na pewno wtedy próbujesz maskować je