pl
Może będziesz zaskoczona, ale to, że codziennie usuwasz makijaż i myjesz twarz nie oznacza, że Twoja skóra jest w stu procentach wolna od zanieczyszczeń… Jak to możliwe? Niestety, ale spora część zanieczyszczeń odkłada się w trudno dostępnych miejscach.
W życiu każdej z nas przychodzi taki moment, kiedy próbujemy zatrzymać uciekający czas i powstrzymać jego następstwa. Świadome tego, jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry, sięgamy po różne kosmetyki o działaniu odmładzającym. I słusznie. Tylko czy to wystarczy?
Kawior to jeden z najdroższych i najbardziej luksusowych składników stosowanych w kosmetykach. Unikatowy skład chemiczny sprawia, że jest on nazywany eliksirem młodości.
Nawilżenie i odżywienie, ampułka przeciwzmarszczkowa, okład na cienie i opuchlizny, delikatny masaż – pielęgnacja skóry wokół oczu może wydawać się problematyczna i czasochłonna.
Jeśli towarzyszy Ci uczucie napięcia i „ciągnięcia” na twarzy, masz tendencję do pojawiania się suchych plam, a cera ma ziemisty odcień, to znak, że Twoja skóra jest odwodniona.
Mogłoby się wydawać, że niedoskonałości to zmora osób do 20 roku życia. Niestety coraz częściej problemy z cerą mają również osoby starsze.
Aby zachować młody, zdrowy, piękny wygląd skóry jak najdłużej, trzeba dbać o nią codziennie. Czy w swoich codziennych zabiegach pielęgnacyjnych pamiętasz o nawilżaniu?
Próbujesz pozbyć się przebarwień na skórze? W takim razie znalazłaś coś dla siebie. Kwas szikimowy
Kiedy dzień jest długi, a noc zbyt krótka najczęściej masz to wymalowane na twarzy – pojawiają się cienie i tzw. worki pod oczami. Na pewno wtedy próbujesz maskować je
Balsam intensywnie odżywiający
Intensywnie odżywia i odbudowuje. Przywraca skórze komfort i równowagę.