pl
SPF

Mineralna emulsja ochronna SPF 30

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i światłem niebieskim (HEV). Wodoodporna formuła z filtrem mineralnym.  Łagodna dla wrażliwej skóry i odpowiednia już dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Filtr mineralny • niacynamid • masło shea • olej jojoba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 ml

100 ml = 120,67 zł

Działanie
Zapewnia szerokie spektrum ochrony
Emulsja chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVB i UVA. Skutecznie zabezpiecza skórę bez względu na porę roku, również podczas wzmożonej ekspozycji na słońce. Chroni przed negatywnym oddziaływaniem światła niebieskiego (HEV) emitowanym przez ekrany urządzeń elektronicznych.
Zawiera filtr, który odbija promieniowanie jak lustro
Emulsja zawiera fotostabilny filtr mineralny, który tworzy na powierzchni skóry tarczę ochronną, odbijając promieniowanie niczym lustro. Zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Zastosowany filtr mineralny o większych cząstkach, która nie przenika w głąb skóry.
Zapobiega powstawaniu przebarwień
Emulsja zawiera również niacynamid, który wspiera procesy naprawcze w skórze, hamując syntezę melaniny i przeciwdziałając pojawieniu się przebarwień. Ponadto obecne w składzie przeciwutleniacze zapobiegają uszkodzeniom struktury DNA przez wolne rodniki, przeciwdziałając fotostarzeniu skóry.
Dba o skórę w trakcie opalania
Woskowa struktura oleju jojoba intensywnie nawilża skórę, a także zabezpiecza przed spadkiem jej nawilżenia w trakcie opalania. Masło shea i olej migdałowy natłuszczają i odżywiają, przyśpieszając regenerację skóry podrażnionej i przesuszonej opalaniem.
Efekty potwierdzone badaniami
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację o ochronę przeciwsłoneczną
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja korzystnie oddziałuje na skórę i jest przez nią bardzo dobrze tolerowana
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja nie obciąża skóry i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze
Wysoce tolerowany nawet przez bardzo delikatną skórę
Czy wiesz że…
Ochrona jest ważna nie tylko latem
Szkodliwe promieniowanie UV dociera na Ziemię bez względu na porę roku, porę dnia i poziom nasłonecznienia. Ponadto promieniowanie UVA przechodzi nie tylko przez chmury, ale także i szyby. Dodatkowo negatywny wpływ na nas ma również światło niebieskie (HEV), które jest emitowane przez różnego rodzaju ekrany (telefonów, komputerów). Zaleca się więc stosownie ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB i HEV codziennie, każdego dnia w roku.
Pokochasz go za to, że
  • ma lekką i nietłustą konsystencję
  • jest wydajny
  • szybko się wchłania
  • nie obciąża skóry
  • zapewnia matowe wykończenie
  • nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze
  • jest doskonały pod makijaż
  • nie roluje się
  • nie ma kompozycji zapachowej
Kup w drogerii

Mineralna emulsja ochronna SPF 30

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i światłem niebieskim (HEV). Wodoodporna formuła z filtrem mineralnym. Odpowiednia już dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Ochrona

36,20

Wskazania:

Do ochrony przeciwsłonecznej oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dla każdego typu cery, szczególnie dla skóry wrażliwej i z tendencją do przebarwień. Odpowiedni dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Sposób użycia:

Dokładnie i równomiernie nałożyć odpowiednią ilość emulsji na czystą skórę twarzy lub ciała. Powtórzyć aplikacje dla utrzymania ochrony szczególnie po wysiłku fizycznym, spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Filtr mineralny może powodować lekkie zabielenie, w zależności od karnacji rekomenduje się zastosowanie go na inny krem pielęgnacyjny i staranne, równomierne rozprowadzenie go w celu uniknięcia tego efektu. Unikać kontaktu z oczami.

Skuteczność działania produktu potwierdzona badaniami aplikacyjnymi, wrzesień 2021

Zamów ON-LINE

Zamów produkt u jednego z naszych Partnerów

Dr. Max Ziko Dermo Gemini E-Melissa Super-Pharm Hebe