pl
SPF

Mineralna emulsja ochronna SPF 50

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB, podczerwonym (IR) i światłem niebieskim (HEV). Wodoodporna formuła z filtrem mineralnym. Łagodna dla wrażliwej skóry i odpowiednia już dla dzieci powyżej 1. roku życia.

 

Filtr mineralny • masło shea olej jojoba • olej migdałowy

30 ml

100 ml = 136,67 zł

Działanie
Chroni przed fotostarzeniem i promieniowaniem UV
Emulsja chroni przed promieniowaniem UVB i przed szkodliwym UVA. Skutecznie zabezpiecza skórę bez względu na porę roku, również podczas wzmożonej ekspozycji na słońce. Ponadto obecne w składzie przeciwutleniacze zapobiegają uszkodzeniom struktury DNA przez wolne rodniki, przeciwdziałając fotostarzeniu.
Polecany również dla skóry wrażliwej i naczynkowej
Emulsja chroni skórę również przed promieniowaniem podczerwonym (IR) emitowanym przez słońce, które wnika jeszcze głębiej w skórę i jest szczególnie niebezpieczne dla osób ze skórą naczynkową i wrażliwą. Chroni również przed negatywnym oddziaływaniem światła niebieskiego (HEV) emitowanym przez ekrany urządzeń elektronicznych
Zawiera filtr, który odbija promieniowanie jak lustro
Emulsja zawiera fotostabilny filtr mineralny, który tworzy na powierzchni skóry tarczę ochronną, odbijając promieniowanie niczym lustro. Zapewnia to skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Zastosowany filtr mineralny o większym rozmiarze cząstek, która nie przenika w głąb skóry.
Dba o skórę w trakcie opalania
Woskowa struktura oleju jojoba intensywnie nawilża skórę, a także zabezpiecza przed spadkiem jej nawilżenia w trakcie opalania. Masło shea i olej migdałowy natłuszczają i odżywiają, przyśpieszając regenerację skóry podrażnionej i przesuszonej opalaniem.
Efekty potwierdzone badaniami
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja korzystnie oddziałuje na skórę i jest przez nią bardzo dobrze tolerowana
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację o ochronę przeciwsłoneczną
Badanych kobiet potwierdziło, że emulsja nadaje się do suchej i wrażliwej skóry i łagodzi jej suchość i szorstkość
Chroni skórę i redukuje niekorzystne następstwa promieniowania słonecznego i świetlnego
Czy wiesz że…
Rodzaj ochrony ma znaczenie
Osoby ze szczególnie wrażliwą skórą, piegami, znamionami, czy skórą naczynkową, a zwłaszcza małe dzieci, są szczególnie podatne na negatywny wpływ promieniowania słonecznego i świetlnego. Tak samo skóra po zabiegach dermatologicznych. W tych przypadkach, bez względu na porę roku, czy poziom nasłonecznienia w ciągu dnia, istotne jest włączenie do codziennej pielęgnacji wysokiej ochrony przeciwsłonecznej, nie tylko skutecznej, ale też delikatnej, dobrze tolerowanej przez skórę, takiej jaką daje filtr mineralny.
Pokochasz go za to, że
  • ma lekką i nietłustą konsystencję
  • jest wydajny
  • szybko się wchłania
  • jest delikatny dla skóry
  • nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze
  • jest doskonały pod makijaż
  • nie roluje się
  • matuje skórę
Kup w drogerii

Mineralna emulsja ochronna SPF 50

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB, podczerwonym (IR) i światłem niebieskim (HEV). Wodoodporna formuła z filtrem mineralnym. Odpowiednia już dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Ochrona

41,00

Wskazania:

Do ochrony przeciwsłonecznej oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dla każdego typu cery, szczególnie dla skóry wrażliwej, naczynkowej i z tendencją do przebarwień. Odpowiedni dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Sposób użycia:

Dokładnie i równomiernie nałożyć odpowiednią ilość emulsji na czystą skórę twarzy lub ciała. Powtórzyć aplikacje dla utrzymania ochrony szczególnie po wysiłku fizycznym, spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Filtr mineralny może powodować lekkie zabielenie, w zależności od karnacji rekomenduje się zastosowanie go na inny krem pielęgnacyjny i staranne, równomierne rozprowadzenie go w celu uniknięcia tego efektu. Unikać kontaktu z oczami.

Skuteczność działania produktu potwierdzona badaniami aplikacyjnymi, listopad 2021

Zamów ON-LINE

Zamów produkt u jednego z naszych Partnerów

Dr. Max Ziko Dermo Gemini E-Melissa Super-Pharm Hebe