pl

Oczyszczanie – pierwszy krok do zdrowej skóry

Kategoria: Porady ekspertów

Może będziesz zaskoczona, ale to, że codziennie usuwasz makijaż i myjesz twarz nie oznacza, że Twoja skóra jest w stu procentach wolna od zanieczyszczeń… Jak to możliwe? Niestety, ale spora część zanieczyszczeń odkłada się w trudno dostępnych miejscach.

Staranne oczyszczanie skóry to podstawa pielęgnacji. Nagromadzone w ciągu dnia zanieczyszczenia i resztki makijażu mogą zapychać pory, a w konsekwencji powodować powstawanie niedoskonałości. Dlatego, aby zachować piękny wygląd cery, należy starannie ją oczyszczać. Pomoże Ci w tym silikonowa szczoteczka.

Szczoteczka silikonowa do mycia twarzy

Mając na uwadze fakt, że dokładne oczyszczanie twarzy nie jest (jak mogłoby się wydawać) zadaniem bardzo łatwym, stworzyliśmy Bioliq Oczyszczający żel do mycia twarzy z silikonową nasadką masującą, która z jednej strony zapewnia precyzyjny efekt oczyszczania, a z drugiej czyni tą codzienną czynność przyjemnym rytuałem. Dzięki szczoteczce z miękkimi mikrowłóknami, Bioliq dociera do trudno dostępnych miejsc, potęgując efekt oczyszczenia. Działa jak peeling, delikatnie złuszczając naskórek i odblokowując pory. Szczoteczka wygładza skórę, wyrównując nierówności. Dzięki temu skóra staje się świeża, rozświetlona i aksamitnie gładka. A dodatkowo… mamy przyjemny masaż, czyli łączymy przyjemne z pożytecznym.

Delikatny żel z olejem babbasu

Skuteczne działanie Bioliq oczyszczającego żelu do mycia twarzy wynikanie tylko z jego fenomenalnej nakładki masującej, ale również samej formuły kosmetyku, opartej na oleju babbasu, który wyjątkowo skutecznie, a zarazem delikatnie usuwa z twarzy wszystkie zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym warstwy ochronnej naskórka. Olej babbasu znany jest również ze swoich silnych właściwości emoliencyjnych. Dzięki temu doskonale nawilża skórę i pozostawia ją jedwabistą w dotyku. Poza tym oczyszczający żel Bioliq jest niezwykle delikatny, a ponieważ nie zawiera mydła, może być stosowany nawet do cery wrażliwej.